Szkoła Debaty, kurs internetowy

Jak skutecznie dyskutować? Jak konstruować najlepsze argumenty, radzić sobie z wątpliwościami dyskutantów, przekonująco przedstawiać swoje zdanie? Jak dotrzeć do słuchaczy?

W naszym kraju, niestety, brak jest tradycji debaty. W odróżnieniu od kultury francuskiej czy anglosaskiej, nie uczymy naszych dzieci jak docierać do innych i jak przekonywać słuchacza do swojej racji. Tymczasem takie umiejętności są absolutnie nie do przecenienia praktycznie dla każdego profesjonalisty. Sprzedawcy, menadżerowie, specjaliści, prezenterzy, pracownicy naukowi – wszystkie te osoby potrzebują posiadać kompetencje w tym zakresie. To szkolenie ma na celu zapewnienie tych umiejętności.


Na szkoleniu nauczysz się:

  • jak działa wewnętrzna struktura dyskusji i jak wykorzystać ją do skuteczniejszego uzasadniania swojego zdania
  • jak konkstruować swój prekaz tak, by trafić do odbiorcy
  • jakie triki i błędy retoryczne najczęściej pojawiają się w dyskusji i jak sobie z nimi radzić
  • jak analizować strukturę argumentacji rozmówcy, tak by dostrzegać nieścisłości argumentacyjne nawet w tematach, w których niekoniecznie jesteś ekspertem
  • jak być lepszym, bardziej merytorycznym, a jednocześnie bardziej przekonującym rozmówcą

 

Szkolenie prowadzone jest w formie online (wymagane posiadanie konta na Facebooku, część ćwiczeń będzie się odbywać w ramach zamkniętej grupy). Po obejrzeniu wprowadzającego materiału uczestnicy otrzymają zadania, które będą wykonywać na zamkniętej grupie dyskusyjnej, pod okiem trenera, dostępnego do konsultacji. Przeciętnie co dwa dni będą też o 20 wieczorne webinary, długości 1-2h (nagrywane, także uczestnicy będą mogli do nich wrócić lub obejrzeć później, jeśli akurat nie będą online w wybranych terminach ), wprowadzające w jakiś aspekt efektywnej dyskusji, omawiające wynik ćwiczeń i ciekawe case’y jakie w ich trakcie powstały, itp.

Ponieważ to pierwsza edycja tego typu szkolenia, cena jest promocyjna, kolejne edycje będą droższe.

Termin: lato 2019, zarejestruj się też, jeśli jesteś zainteresowany kolejnymi terminami

Cena:  550 zł w przedpłacie, 850 zł po tym terminie

Limit miejsc: 30 osób. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłaty.

 

Zdecyduj już teraz!

Życie rzadko daje nam okazje – czy to biznesowe czy osobiste. Ile z nich możesz sobie pozwolić przegapić tylko dlatego, że gdy się pojawią zabraknie Ci umiejętności odpowiedniego dogadania się z ludźmi?

 

Rezerwacja Szkolenia

Regulamin - weryfikacja