Szkoła Debaty, poziom 1

Jak skutecznie dyskutować? Jak konstruować najlepsze argumenty, radzić sobie z wątpliwościami dyskutantów, przekonująco przedstawiać swoje zdanie? Jak dotrzeć do słuchaczy?

W naszym kraju, niestety, brak jest tradycji debaty. W odróżnieniu od kultury francuskiej czy anglosaskiej, nie uczymy naszych dzieci jak docierać do innych i jak przekonywać słuchacza do swojej racji. Tymczasem takie umiejętności są absolutnie nie do przecenienia praktycznie dla każdego profesjonalisty. Sprzedawcy, menadżerowie, specjaliści, prezenterzy, pracownicy naukowi – wszystkie te osoby potrzebują posiadać kompetencje w tym zakresie. To szkolenie ma na celu zapewnienie tych umiejętności.Na szkoleniu nauczysz się:

  • jak działa wewnętrzna struktura dyskusji i jak wykorzystać ją do skuteczniejszego uzasadniania swojego zdania
  • jak konkstruować swój prekaz tak, by trafić do odbiorcy
  • jakie triki i błędy retoryczne najczęściej pojawiają się w dyskusji i jak sobie z nimi radzić
  • jak analizować strukturę argumentacji rozmówcy, tak by dostrzegać nieścisłości argumentacyjne nawet w tematach, w których niekoniecznie jesteś ekspertem
  • jak być lepszym, bardziej merytorycznym, a jednocześnie bardziej przekonującym rozmówcą


Termin: 2-3 czerwca 2018, Warszawa

Czas trwania: 10.00-18.00

Przyjdź proszę tak, by być gotowym zacząć szkolenie o 10. W trakcie szkolenia będzie ok. 1.5 godzinna przerwa obiadowa oraz kilka krótszych przerw na kawę.

Miejsce: Warszawa

Cena:  770 zł w przedpłacie do 10 kwietnia, 1170 zł po tym terminie

Limit miejsc: 12 osób. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłaty.  Cena obejmuje materiały szkoleniowe, udział w szkoleniu oraz lekki catering w trakcie szkolenia (kawa, herbata, ciastka).


Zdecyduj już teraz!

Życie rzadko daje nam okazje – czy to biznesowe czy osobiste. Ile z nich możesz sobie pozwolić przegapić tylko dlatego, że gdy się pojawią zabraknie Ci umiejętności odpowiedniego dogadania się z ludźmi?


Rezerwacja Szkolenia

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi

Lub wyślij wiadomość na adres info@changemakers.pl