Skuteczna komunikacja i perswazja

Dlaczego oni są tak oporni? Przecież wiem, że mam rację, że to rozwiązanie jest skuteczne. Dlaczego nie mogę do nich dotrzeć? Czemu mnie nie słuchają?

Każdemu zdarzają się chwilę, kiedy chciałby być w stanie lepiej się dogadać z ludźmi. Gdy wie, że to co mówi ma sens, ale jakoś nie jest w stanie tego sensu przekazać innym. Bez takich umiejętności nawet największe kompetencje okazują się bezwartościowe. Co z tego, że jesteś dobry, skoro nikt o tym nie wie? Co z tego, że masz absolutną rację i świetne pomysły, skoro nikt nie chce ich słuchać?

Jeśli masz ten problem, wiesz, że może on trwale pogrążyć Twoją karierę. Ilu niekompetentnych, ale wyszczekanych ludzi awansowało przed Tobą? Potrafią gadać, potrafią się dogadać i zabłysnąć. A, że nic więcej? Że Ty potrafisz nieporównywalnie więcej i lepiej? Jeśli sam tego nie powiesz, wątpliwe by ktokolwiek powiedział o tym za Ciebie!

Jeśli ten problem mają Twoi pracownicy, to sam doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, ile Cię to kosztuje. Tacy ludzie wiedzieli o możliwych problemach i zagrożeniach, ale nie potrafili przed nimi skutecznie ostrzec. Takie osoby mają i teraz świetne pomysły, które mogą usprawnić Twoją firmę i przynieść Ci ogromne pieniądze. Nie były jednak w stanie tego zrobić. Nie potrafią przebić się ze swoimi pomysłami, przestrzec przed zagrożeniami ani wypromować swoich rozwiązań.

Umiejętności skutecznej komunikacji stały się we współczesnej gospodarce czymś absolutnie niezbędnym. Sto lat temu, gdy większość pracowników wykonywała powtarzalne działania przy liniach produkcyjnych, znaczenie takich umiejętności było faktycznie mniejsze. Jednak obecna gospodarka nagradza innowacyjność, błyskawiczne reagowanie na okazje i zagrożenia, elastyczne dopasowywanie się do oczekiwań rynku. W tej gospodarce umiejętności skutecznej komunikacji oraz efektywnego przekonywania do swoich racji są czymś absolutnie niezbędnym. Niezależnie czy chcesz sam osiągnąć sukces, czy też chcesz by osiągnęła go Twoja firma, rozwinięcie umiejętności komunikacji przyniesie Ci obfite plony.

 

Consulting

Szkolenie Skuteczna Komunikacja i Perswazja to intensywny proces szkoleniowy, któremu przyświeca jeden cel: zapewnienie Ci zestawu praktycznych i efektywnych narzędzi, dopasowanych do Twoich potrzeb. Kameralna grupa, aktywne metody szkoleniowe, bogaty zakres ćwiczeń oraz wyjątkowe treści merytoryczne, to wszystko zostało zaprojektowane po to, żeby ten dzień był dla Ciebie wyjątkowo wydajnym procesem szkoleniowym.

Szkolenia ChangeMakers przygotowywane są w oparciu o najnowsze odkrycia psychologii, neurologii, ekonomii behawioralnej i neurokognitywistyki oraz zgodnie z najlepszymi wytycznymi z zakresu metodologii szkoleniowej. Działamy na rynku od 2007 roku i możemy pochwalić się opiniami setek zadowolonych klientów. Nasi trenerzy pracowali zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi – administracją publiczną oraz firmami (m.in. Shell, Samsung). Udzielają się jako eksperci medialni oraz autorzy książek i artykułów. Co szczególnie dla nas ważne, nasze szkolenia są regularnie wysoko oceniane zarówno w ankietach poszkoleniowych, jak i w długoterminowej ocenie efektywności szkolenia.

Greeting

Uczestnicy warsztatu „Skuteczna komunikacja i perswazja” nauczą się:

– jak dopasować swój styl komunikacyjny do potrzeb rozmówcy, tak by łatwiej do niego dotrzeć, lepiej zrozumieć i skuteczniej przekonać

– jak działa tzw. small-talk i konkretnych procedur na jego prowadzenie. Najbardziej znienawidzoną część kontaktów z ludźmi naprawdę da się okiełznać!

– jak stosować Model Dobrego Słuchacza by zyskać opinię świetnego rozmówcy

– jakie są trzy podstawowe elementy dobrego kontaktu i kiedy należy zwracać szczególną uwagę na każdy z nich, tak by osiągać najlepsze efekty w relacjach z innymi

– jak budować lepsze relacje i wzmacniać więź z rozmówcą, dzięki czemu poprawisz swoje kontakty osobiste i biznesowe

– jak skutecznie przekazywać informacje zwrotne, tak by lepiej dotrzeć do rozmówcy

– jak być bardziej przekonującym i skuteczniej wpływać na opinię rozmówcy, tak by naprawdę zrozumiał to, co chcesz mu przekazać


Termin: lato 2019. Zarejestruj się również jeśli chcesz być poinformowany o kolejnych terminach.

Czas trwania: 10.00-18.00

Przyjdź proszę tak, by być gotowym zacząć szkolenie o 10. W trakcie szkolenia będzie ok. 1.5 godzinna przerwa obiadowa oraz kilka krótszych przerw na kawę.

Miejsce: Warszawa

Cena:  1170 zł w przedpłacie, 1470 zł po terminie przedpłaty.

Limit miejsc: 12 osób. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłaty.  Cena obejmuje materiały szkoleniowe, udział w szkoleniu oraz lekki catering w trakcie szkolenia (kawa, herbata, ciastka).


Zdecyduj już teraz!

Życie rzadko daje nam okazje – czy to biznesowe czy osobiste. Ile z nich możesz sobie pozwolić przegapić tylko dlatego, że gdy się pojawią zabraknie Ci umiejętności odpowiedniego dogadania się z ludźmi?


Rezerwacja Szkolenia

Regulamin - weryfikacja