Dziewięćdziesiąt procent sukcesu szkolenia rozstrzyga się, zanim jeszcze uczestnicy postawią stopę na sali szkoleniowej.

Umiejętności prowadzenia szkolenia, kontaktu z grupą czy po prostu dobrej prezentacji są niewątpliwie cenne w branży trenerskiej. Nawet najlepszy trener nie uratuje źle zaprojektowanego szkolenia! Tymczasem już trener przeciętny, ale prowadzący dobrze zaprojektowane szkolenie, osiągnie świetne rezultaty.

Prawidłowo zaprojektowane szkolenie ma swoją tożsamość, oś przewodnią, łączącą wszystkie jego elementy. Dzięki temu uczestnicy są w stanie lepiej zrozumieć przerabiany materiał. Skuteczniej podążają za nowymi treściami wprowadzanymi przez trenera. Łatwiej je zapamiętują i skuteczniej łączą ze sobą, co zapewnia nieporównywalnie większą skuteczność procesu szkoleniowego.

Dobrze zaprojektowane szkolenia oferują jednak dużo więcej. Odpowiedni dobór ćwiczeń i struktur szkoleniowych sprawia, że cały proces jest dla uczestników mniej obciążający. Dzięki temu są w stanie bardziej skupić się na szkoleniu i dać z siebie więcej w trakcie prowadzonych ćwiczeń. To przekłada się na większą satysfakcję z procesu rozwojowego, jak również znaczące podniesienie jego skuteczności.


„Projektowanie Szkoleń” to intensywny, praktyczny warsztat, który przeprowadzi Cię przez wszystkie istotne etapy projektowania szkoleń. Znajdziesz tu konkretne, łatwe do zastosowania narzędzia, pasujące zarówno dla szkoleń „miękkich”, jak i „twardych”.

Na tym szkoleniu zrozumiesz i opanujesz m.in.:

  • Podstawowe założenia modelu SAFE i jego rolę w projektowaniu szkoleń.
  • Wybrane narzędzia do analizy potrzeb szkoleniowych, pozwalające na lepsze zrozumienie grupy szkoleniowej i przygotowanie projektu dopasowanego do jej wymogów.
  • Rolę i zastosowanie osi szkolenia, oraz technik integrowania struktury szkoleniowej, dla zapewnienia spójnego i zapadającego w pamięć przebiegu szkolenia.
  • Prawidłową konstrukcje modułu szkoleniowego.
  • Specyfikę, rolę i strukturę poszczególnych narzędzi szkoleniowych, wraz z ich możliwościami  zastosowania, oraz słabymi i silnymi stronami.
  • Metody odpowiedniego dobierania narzędzi do projektowanego szkolenia.
  • Sposoby projektowania programu szkoleniowego, dzięki którym będziesz w stanie zadbać zarówno o grupy błyskawicznie przerabiające zaproponowany materiał, jak i o takie, które zagłębiają się w szczegółach i poświęcają każdemu zagadnieniu mnóstwo czasu.
  • Reguły stopniowania trudności narzędzi szkoleniowych, dzięki czemu będziesz lepiej dbać o komfort i poczucie bezpieczeństwa uczestników.


Dobrze zaprojektowane szkolenie to coś, co żyje własnym życiem. To struktura, którą możesz przekazać innym z poczuciem, że zrobią to równie dobrze, jak Ty. To najlepsze wsparcie dla uczestników. To coś, czego tworzenia nauczysz się na „Projektowaniu Szkoleń”!

Opinie uczestników:

Dobre szkolenie dla początkujących trenerów
Ocena: 5/5
Bartosz MakowskiW bardzo jasny sposób przekazuje dokładną strukturę projektowania szkoleń, omawiając ją szczegółowo krok po kroku.
Ocena: 5/5
Wojtek Biały


Warto
Ocena: 4.5/5
Miłosz Pilarczyk

 


Sporo wiedzy merytorycznej i ciekawej. Trochę mało ćwiczeń z których można wyciągnąć wnioski dla siebie.
Ocena: 4/5
Michał Wieradzki


Niezbędnik Dobrego Trenera
Ocena: 5/5
Piotr Jan Panasiuk


Świetne merytorycznie szkolenie. Polecam początkującym trenerom
Ocena: 5/5


Warto, jeśli planujesz przygotowanie szkoleń.
Ocena: 5/5
Agnieszka Kaniewska

Termin: 19-20 maja 2018. Zarejestruj się również jeśli chcesz być poinformowany o kolejnych terminach.

Czas trwania: 10.00-18.00

Przyjdź proszę tak, by być gotowym zacząć szkolenie o 10. W trakcie szkolenia będzie ok. 1.5 godzinna przerwa obiadowa oraz kilka krótszych przerw na kawę.

Miejsce: Warszawa

Cena:  970 zł

Limit miejsc: 12 osób. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłaty.  Cena obejmuje materiały szkoleniowe, udział w szkoleniu oraz lekki catering w trakcie szkolenia (kawa, herbata, ciastka).

Zdecyduj już teraz!


Rezerwacja Szkolenia

Potwierdzam znajomość regulaminu usługi

Lub wyślij wiadomość na adres info@changemakers.pl