Czy chciałbyś poznać tajny składnik ludzkiej komunikacji? Niezwykle potężny i bardzo praktyczny, a jednocześnie wypierany i ignorowany przez praktycznie wszystkich ludzi wokół Ciebie? Czy chcesz odkryć owo mistyczne „coś” co mają mieć liderzy, ludzie charyzmatyczni i atrakcyjni? A może odkryć tajniki skutecznych sprzedawców czy mistrzów obsługi klienta?

To żadna magia czy czary. To po prostu zachowania statusowe. Szereg bardzo konkretnych gestów, postaw ciała i sposobów zachowania sygnalizujących, w całkowicie automatyczny i nieświadomy sposób, dominację i uległość w ludzkim stadzie. Coś, co odziedziczyliśmy po naszych zwierzęcych przodkach i co do dziś kształtuje nasze zachowanie.

Coś, co kontroluje motywację przytłaczającej większości ludzi.

Coś, co Ty sam możesz dzisiaj opanować i świadomie, praktycznie stosować w swoim życiu.

Szkolenie Gry Statusowe w Praktyce to intensywny proces szkoleniowy, któremu przyświeca jeden cel: zapewnienie Ci zestawu praktycznych i efektywnych narzędzi, dopasowanych do Twoich potrzeb. Kameralna grupa, aktywne metody szkoleniowe, bogaty zakres ćwiczeń oraz wyjątkowe treści merytoryczne, to wszystko zostało zaprojektowane po to, żeby ten dzień był dla Ciebie wyjątkowo wydajnym procesem szkoleniowym.

Szkolenia ChangeMakers przygotowywane są w oparciu o najnowsze odkrycia psychologii, neurologii, ekonomii behawioralnej i neurokognitywistyki oraz zgodnie z najlepszymi wytycznymi z zakresu metodologii szkoleniowej. Działamy na rynku od 2007 roku i możemy pochwalić się opiniami setek zadowolonych klientów. Nasi trenerzy pracowali zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjonalnymi – administracją publiczną oraz firmami (m.in. Shell, Samsung). Udzielają się jako eksperci medialni oraz autorzy książek i artykułów. Co szczególnie dla nas ważne, nasze szkolenia są regularnie wysoko oceniane zarówno w ankietach poszkoleniowych, jak i w długoterminowej ocenie efektywności szkolenia.

Uczestnicy warsztatu „Gry Statusowe w Praktyce” nauczą się:

– jak działają procesy statusowe, tak by dostrzegać je u siebie i u innych i zacząć „grać” statusem, zamiast samemu wpadać pod jego kontrolę

– konkretnych zachowań budujących wysoki, niski oraz dynamiczny status, tak by zacząć je świadomie stosować w swoim życiu

– najlepszych zachowań statusowych dla sprzedawców, specjalistów obsługi klienta, menadżerów, rodziców, nauczycieli czy artystów scenicznych, tak by pełniej realizować się w tych obszarach

Termin: lato 2019  Zarejestruj sięjeśli chcesz być poinformowany o kolejnych terminach.

Czas trwania: 10.00-18.00

Przyjdź proszę tak, by być gotowym zacząć szkolenie o 10. W trakcie szkolenia będzie ok. 1.5 godzinna przerwa obiadowa oraz kilka krótszych przerw na kawę.

Miejsce: Warszawa

Cena:  390 zł w przedpłacie, 590 zł po terminie przedpłaty. Cena obejmuje materiały szkoleniowe, udział w szkoleniu oraz lekki catering w trakcie szkolenia (kawa, herbata, ciastka).

Limit miejsc: 6-12 osób. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłaty. Termin szkolenia może zostać przesunięty przy nie zebraniu minimalnej grupy szkoleniowej.

Zdecyduj już teraz!

Życie rzadko daje nam okazje – czy to biznesowe czy osobiste. Ile z nich możesz sobie pozwolić przegapić tylko dlatego, że gdy się pojawią zabraknie Ci umiejętności odpowiedniego dogadania się z ludźmi?

Rezerwacja Szkolenia

Regulamin - weryfikacja